0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنمای قوانین و مقررات

 

آرامیس پارت ،اصالت تمامی کالا های خود را تضمین میکند و به شما این اطمینان را میدهد که تمامی کالا های ارائه شده در وب سایت قانونی هستند .

همانطور که در دنیای مدرن امروزی  انتظارات از کیفیت ، فراتر از خدمات دریافتی است ؛ جهت  تامین اعتماد و اطمینان خرید اینترنتی که به صورت غیر حضوری و بدون لمس فیزیکی محصولات خریداری می شوند ؛ فروشگاه آرامیس پارت برای آسودگی خاطر مشتریان گارانتی هفت روز تضمین تعویض کالا را مطابق شرایط زیر ارائه می دهد. با توجه به ماده 37  قوانین تجارت الکترونیک هر معامله از راه دور یا اینترنتی باید هفت روز حق انصراف فراهم شود  به صورتی که تنها هزینه تحمیلی به مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. لازم به ذکر است این در حالتی است که کالا در حالت اولیه خود « پلمپ » و از آن استفاده نشده باشد.

مغایرت سفارش با اطلاعات سایت « مشخصات و ظاهرفیزیکی »

در صورتی که کالا با اطلاعات سایت مغایرت داشت مثلا رنگ آن یا مدل آن تعویض شده بود و مدل دیگر یا رنگ دیگری به دست مشتری رسیده باشد ؛ به صورت رایگان تعویض خواهد شد « این موارد را باید در هنگام تحویل گرفتن برگشت داده شود . در غیر این صورت هزینه باز پس فرستادن کالا به عهده مشتری است (نباید از کالا هیچ استفاده ای شده باشد چون این اشکالات با چشم قابل روئیت هستند)

سفارش ارسال شده با پست و باربری

اشکال وارد شده باید حد اکثر تا 12 ساعت بعد از تحویل گرفتن به واحد پشتیبانی آرامیس پارت اطلاع داده شود و فورا باز پس فرستاده شود و تا 3 روز بعد به آرامیس پارت برسد. کالای دریافتی توسط کارشناسان شرکت، مشکل گزارش داده شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند و درصورتی که نقص فنی تائید شود کالا تعویض خواهد شد و در صورت موجودی ، کالا را با مدل مشابه با هماهنگی شما جایگزین و ارسال مجدد می گردد .

 آسیب های ناشی از حمل و نقل

در همه حالت های تحویل گیری سفارشات با توجه به اینکه کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط واحد ارسال تست خواهند شد و در بسته بندی ایمن فرستاده می شوند ؛ و با توجه به آنکه کالا توسط تیپاکس بصورت پس کرایه ارسال می شود  مسئولیت آسیب های ناشی از حمل و نقل را بر عهده تیپاکس می باشد ؛ پس باید مشتری در صورت مشاهده هر گونه آسیب از دریافت کالا خود داری کند » لذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم که لطفا" هنگام دریافت و تحویل کالا از پیک یا پست یا شرکت حمل و نقل ،سفارش خود را بررسی نمایید و تمام موارد از جمله بسته بندی، مشخصات فنی ، لوازم همراه را با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت مشاهده ی مغایرت یا آسیب های ناشی از حمل و نقل ( صدمات فیزیکی ، خط خوردگی ، شکستگی ، له شدگی ) از دریافت و تحویل گرفتن سفارش جدا" خودداری نمایید ؛ در صورت تحویل گرفتن مسئولیت آن با مشتری خواهد بود و تحویل این قبیل کالا ها به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا است.

کالا را چگونه ارسال کنم؟ 

درصورت تصمیم به استرداد کالا، ابتدا مراتب و دلیل استرداد به اطلاع خدمات پس از فروش آرامیس پارت رسانده شود (با شماره مندرج در قسمت تماس با ما ،  شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 18 و پنجشنبه‌ها ساعت 9 الی 12) و لطفا بدون هماهنگی کالا را مرجوع و ارسال نکنید.

پس از تایید دلایل عودت کالا توسط کارشناس آرامیس پارت(ظرف نهایتا ۲۴ ساعت کاری) ، مبلغ کالا و یا محصول جایگزین ظرف 24 تا 72 ساعت کاری به مشتری پرداخت و تحویل خواهد شد .